Sponsorzy

Firma Roboto powstała z połączenia ogromnej pasji
i chęci dostarczenia naszym Klientom najlepszych tłumaczeń na rynku. Z największą powagą podchodzimy zarówno do lokalizacji gier, tłumaczeń filmowych,
jak i przekładów literackich. Bawimy się słowem, ale też cenimy jego znaczenie i nieszablonowość. Mamy wizję, w realizacji której pomaga nam zespół. Ludzie, dla których ta praca to nie tylko zawód, ale i wspaniała przygoda.

Definiuje nas rzemiosło. Kierujemy się filozofią radykalnej szczerości, co pozwala nam wzbogacać projekty, nad którymi pracujemy o oryginalne pomysły, doprowadzając je do perfekcji. Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem specjalistów, składającym się z blisko 100 osób. Każdemu z nas przyświeca ciągły rozwój oraz tworzenie niesamowitych historii, takich jak Gamedec – adaptatywna cyberpunkowa gra RPG.

https://ansharstudios.com/

Unreal Engine jest najbardziej zaawansowanym narzędziem do tworzenia treści 3D w czasie rzeczywistym. Nieustannie ewoluuje, aby służyć nie tylko swojemu pierwotnemu celowi stając się najnowocześniejszym silnikiem do tworzenia gier, lecz daje twórcom z różnych branż swobodę i kontrolę nad dostarczaniem najnowocześniejszych treści, interaktywnych doświadczeń i wciągających wirtualnych światów.

Jesteśmy Huuuge Games, międzynarodowym twórcą i wydawcą mobilnych gier, w które grają miliony ludzi ze 194 krajów. Naszą misją jest tworzenie najlepszych gier społecznościowych dla szerokiego kręgu odbiorców. Doświadczenie zdobywaliśmy przez lata, współpracując z najbardziej znanymi firmami i markami. Dzięki temu wiemy jak tworzyć ekscytujące mobilne formy rozrywki. Nasz sukces jest możliwy tylko dzięki naszemu zespołowi i kulturze firmy, dlatego każdego dnia staramy się być wyjątkowym miejscem do pracy.Dołącz do nas i przekonaj się, jak to jest pracować nad różnymi ambitnymi projektami z ludźmi, którzy kochają swoją pracę!

 

Zarejestruj się na najbliższe zajęcia