Sponsorzy

One More Level S.A. to wiodące krakowskie studio produkujące gry na konsole i komputery osobiste. Studio składa się z ponad 20 doświadczonych deweloperów, a jego głównym celem jest tworzenie rozbudowanych doświadczeń gameplayowych. Ich najnowszy projekt – God’s Trigger – to kooperacyjna gra akcji tworzona we współpracy z wydawnictwem Techland.

Universality pobiera praktyczne zadania od firm, udostępnia je prowadzącym zajęcia, aby ci w nowoczesnej platformie korzystali z nich na zajęciach na uniwersytetach w całej Polsce. Zadania opatrzone logo docierają do studentów, którzy aktualnie uczą się danych technologii. Studenci podczas studiów budują swoje cv z próbkami kodu, które pozwala zweryfikować ich realne umiejętności.

Firma dodatkowo może zdefiniować swoje ścieżki kariery, których ideą jest prezentacja realnych wymagań oraz wyszkolenie przyszłego kandydata do pracy.

Firma Roboto powstała z połączenia ogromnej pasji i chęci dostarczenia naszym Klientom najlepszych tłumaczeń na rynku. Z największą powagą podchodzimy zarówno do lokalizacji gier, tłumaczeń filmowych, jak i przekładów literackich. Bawimy się słowem, ale też cenimy jego znaczenie i nieszablonowość. Mamy wizję, w realizacji której pomaga nam zespół. Ludzie, dla których ta praca to nie tylko zawód, ale i wspaniała przygoda.

Zarejestruj się na najbliższe zajęcia