Sponsorzy

Firma Roboto powstała z połączenia ogromnej pasji
i chęci dostarczenia naszym Klientom najlepszych tłumaczeń na rynku. Z największą powagą podchodzimy zarówno do lokalizacji gier, tłumaczeń filmowych,
jak i przekładów literackich. Bawimy się słowem, ale też cenimy jego znaczenie i nieszablonowość. Mamy wizję, w realizacji której pomaga nam zespół. Ludzie, dla których ta praca to nie tylko zawód, ale i wspaniała przygoda.

Definiuje nas rzemiosło. Kierujemy się filozofią radykalnej szczerości, co pozwala nam wzbogacać projekty, nad którymi pracujemy o oryginalne pomysły, doprowadzając je do perfekcji. Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem specjalistów, składającym się z blisko 100 osób. Każdemu z nas przyświeca ciągły rozwój oraz tworzenie niesamowitych historii, takich jak Gamedec – adaptatywna cyberpunkowa gra RPG.

 

Unreal Engine jest najbardziej zaawansowanym narzędziem do tworzenia treści 3D w czasie rzeczywistym. Nieustannie ewoluuje, aby służyć nie tylko swojemu pierwotnemu celowi stając się najnowocześniejszym silnikiem do tworzenia gier, lecz daje twórcom z różnych branż swobodę i kontrolę nad dostarczaniem najnowocześniejszych treści, interaktywnych doświadczeń i wciągających wirtualnych światów.

W Vivid Games od ponad dekady pracujemy nad fantastycznymi tytułami jak Real Boxing – najlepsza i najbardziej rozpoznawalna marka bokserska na świecie.
Jesteśmy zespołem 80 pasjonatów, którym przyświeca misja tworzenia gier dających graczom masę rozrywki. By zrealizować ten cel podejmujemy kreatywne ryzyko i stawiamy sobie poprzeczkę wysoko. Naszą wizją jest być światowej klasy studiem mobilnym z portfolio osiągających globalne sukcesy gier.
Naszą strategią jest zwiększanie globalnego zasięgu naszych tytułów dzięki zyskownemu marketingowi na platformach mobilnych. Tworzymy w modelu free to play, który wymaga nieustannego angażowania użytkowników. Działamy więc tak, by nasze tytuły były coraz bardziej satysfakcjonujące i angażujące dla graczy, co pozytywnie przekłada się na monetyzację.
Jesteśmy innowacyjni i dynamiczni. Pracujemy w małych, zwinnych zespołach, dbamy o kulturę firmy i jakość środowiska pracy. Gry które
wydajemy są produkowane przez wewnętrzne zespoły i zewnętrzne studia ja również pozyskiwane za pomocą programu wydawniczego od
zewnętrznych producentów. Pracujemy zdalnie, posiadając biura w Bydgoszczy i w Warszawie. Vivid Games S.A. jest spółką publiczną,
notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Zarejestruj się na najbliższe zajęcia