Sponsorzy

Zajmujemy się rekrutacją dla game devu. Deweloperom pomagamy znaleźć dobrą pracę w branży gier, a studiom dostarczamy odpowiednich ludzi.
Doradzamy kandydatom w kwestiach rozwoju i przygotowujemy do rozmów rekrutacyjnych z firmami.
Współpracujemy ze studiami na całym świecie. Pomagamy im ustalić i wdrożyć strategie rekrutacyjne, doradzamy przy budżetowaniu ról.
Nie uświadczysz u nas korporacyjnego bullshitu.
Chcesz mieć konkretnych partnerów, którzy zjedli zęby na rekrutacji?
Siema! To my 😉

Evolution to wiodąca na świecie firma tworząca produkty igamingowe. W 30 biurach prawie 15 000 EVOlutioneers pracuje razem, aby dostarczać klientom nagradzane na całym świecie innowacyjne produkty. Jesteśmy znani z zaawansowanych rozwiązań technologicznych i niezawodnego backendu – a nasz kod działa 24/7/365 przetwarzając tysiące transakcji na sekundę. Evolution Engineering – nasze technologiczne ramię – to ponad 1000 inżynierów, pracujących w 11 hubach inżynieryjnych nad kolejnymi tytułami.

Nasza strona: https://www.evolution.com/careers/engineering/

Evolution website: www.evolution.com

Our blog: https://evolutionengineering.medium.com

LI: https://www.linkedin.com/company/evolution-global/

FB: https://www.facebook.com/evoneering

YT: https://www.youtube.com/c/EvolutionEngineering

Twitter: https://twitter.com/evoneering

Rage Quit Games to studio deweloperskie z siedzibą w Krakowie, specjalizujące się w wysokiej klasy grach 3D na urządzenia mobilne. Łącznie ich gry zostały pobrane ponad 160 milionów razy, z czego największym sukcesem jest The Wolf, który doczekał się ponad 60 milionów pobrań. Obecnie studio pracuje nad grą Tomorrow, postapokaliptyczną grą RPG na urządzenia mobilne, która dostarczy nowatorskich i niespotykanych dotąd wrażeń z rozgrywki.

Zarejestruj się na najbliższe zajęcia